Zadzwoń
Napisz

PARTNERZY

W trosce o dobro naszych klientów i wysokie wymagania, jakie są podstawą naszej działalności, współpracujemy z najlepszymi firmami w branży. Naszymi partnerami są Coca-Cola HBC Polska oraz Colian Logistic.

Coca-Cola HBC Polska jest strategicznym partnerem The Coca-Cola Company oraz częścią wspólnej jednostki biznesowej Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie. Od lat lider branży FMCG w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Dzięki stałej i bliskiej współpracy z Coca-Cola HBC Polska, możemy zaoferować konkurencyjną ofertę cenową oraz stałą dostępność interesujących Państwa produktów.

Colian Logistic to ceniona firma logistyczna z grupy Colian Holding S.A. Od ponad dekady aktywnie działa w swojej branży, budując pozycję jednego z czołowych usługodawców na rynku transportowo-spedycyjnym. Firma wielokrotnie nagradzana oraz wyróżniana, posiadająca Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika i Spedytora. Dzięki rzetelnej współpracy z Colian Logistic, możemy dostarczać Państwa zamówienia w najszybszym możliwym terminie, z zachowaniem wszelkich wymaganych norm.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies